( 212 ) 671 58 88
info@kartemizlik.com

Hizmetlerimiz

  HASTANE TEMİZLİĞİNDE Özellikle de hastaneler sağladığı hizmet açısından temizlik noktasında belki de en çok dikkat edilmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. İnsan sağlığını tehdit eden her türlü koku ya da kir hastanenin her hangi bir yerinde hiçbir şekilde tutulmamalı ve bununla birlikte sürekli olarak Hastane Temizliği noktasında her kısın son derece hijyen bir şekilde tutulmalıdır.

 İnsan Sağlığı İçin Önemli

  Tuvalet temizlikleri ise gün aşırı yapılmalı ve tuvaletler adına özel olarak ferah verici bir koku kullanılmalı. Elbette her gün gelen hastalar sıralarını hastane koridorlarında beklerler ve bunun için de en doğru seçim tüm hastane koridorları adına son derece kaliteli paspaslar ile yapılmasıdır. Özellikle de hastane gibi son derece hassas olan yerler adına temizliği yapan tüm çalışanlar özel bir eldiven kullanmalı ve bununla birlikte ayrıca Hastane Temizliği adına hastanenin tüm noktaları için de özel olarak kullanılan bir takım kimyasal temizlik ürünleri ile her kısım büyük bir temizlikten üstelik sürekli olarak geçirilmektedir.

Hastane Temizliğinde Dikkat Edilecek Noktalar :

  • Mutlak hasta memnuniyeti
  • Hastane ziyaretçilerinin sağlığını korumak. 
  • Hastane personelinin sağlığını korumak.
  • Hijyenik koşullarda süreklilik ve üstünlük sağlamak...
Mesajınız Başarılı Bir Şekilde Yollanmıştır
Güvenlik Kodu

 Profesyonel Bir Hizmet

 

            Bu noktada son derece kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunan bu kaliteli temizlik firması bünyesinde bu alanda büyük bir tecrübe edinmiş çalışanlar bulunmakta ve her türkü büyüklükte ve yapıdaki hastaneler adına daha önce birçok farklı hastane temizliği yapmış uzman çalışanlar ile kaliteli bir hizmet verilmektedir. Bunun için de tek yapılacak olan şey bu son derece güvenilir ve kaliteli temizlik firması ile biran önce iletişime geçmektir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin