( 212 ) 671 58 88
info@kartemizlik.com

Hizmetlerimiz

KOLTUK YIKAMA

Koltuk yıkama firmamız kalitesini sizlerle paylaşırken aynı zamanda bilinçlendirme politikası izliyor. Yıkama işlemi bittiğinde koltuklarınızın kirli suyunu görüyorsunuz ve yıllardır nasıl koltuklarda oturmuş olduğunuzu anlıyorsunuz. Müşterilerimiz bilinçlenerek etrafındaki insanlarada bu tecrübesini aktarıyor. Bu sayede bir çok insan koltuk yıkama konusunda bilinçleniyor ve gerçek temizlikte tanışıyor.Bizim tecrübelerimiz sizin referansınızla sağlıklı evler oluşturmayı planlıyoruz. Bu konuda Kartemizlik koltuk yıkama firmamıza yardımcı olursanız size minnettar kalırız. Hizmetin son noktasında buluşalım…

 

Mesajınız Başarılı Bir Şekilde Yollanmıştır
Güvenlik Kodu

KOLTUK YIKAMA AŞAMALARI

  • Koltuk kumaş yapısı, kirlilik derecesi ve üzerindeki lekeler incelenir ve buna göre kimyasalar seçilir.
  • Koltuk öncelikle emiş gücü yüksek sanayii tipi vakum makinasıyla vakumlanarak tozlarından arındır.
  • Koltuk bütünüyle ıslatılır ve leke çıkarma çalışmalarına başlanır. Koltuk lekelerden arınana kadar bu çalışma devam eder.
  • Bütün kumaş yüzey sulu sistem olan Extraction ( püskürtme, emme ) sistemi ile yıkanır ve hijyenik hale getirilir.
  • Yıkama yapılan koltuğun son kontrolü yapılarak bulunduğu yerde hava sirkülasyonuna maruz kalması sağlanır. Yıkama işleminden geçen ve havalandırılan koltuk gün içinde kurur ve kullanılabilir duruma gelir..
  • Kartemizlik  Koltuk yıkama da Kullandığı tüm kimyasallar maddeler insan saglığına zarar vermemesi için sağlık bakanlığının onayladığı halk sağlığına uygun  markaları tercih etmektedir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin