( 212 ) 671 58 88
info@kartemizlik.com

Hizmetlerimiz

OFİS TEMİZLİĞİ

Büro temizliği genel şekliği ile ev temizliği ile benzerdir. Ancak Ancak bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir.
Ayrıca büro temizliği sırasında iş akışına engel olmamak, toplantı ve görüşme v.b. sırasında ortamı rahatsız etmemek ve o iş yeri ile ilgili bilgiler konusunda gizlilik prensiplerine uymak firmamız prensipleri arasındadır.

Temizlik sırasında olabildiğince çok yüzeye ulaşmak için, hareket edebilen eşyalar yerlerinden oynatılır. Vakumlu süpürge ile toz kaldırmadan süpürülür. Mobilyaların tozları, nemli bezle silinir. Lekeler varsa, yüzeyi bozmayacak özel temizleyiciler ya da deterjan kullanılarak temizlenmeli, kuru bez ya da nemli bezle son bakım yapılmalıdır.

Çalıştığınız ortamda bulunan her türlü mobilya, halı, koltuk, wc, duvarlar, camlar, jaluziler, elektronik cihazlar, zemin cila ve bakımı gibi hizmetlerin, uygun makine parkuru ve malzeme ile temizliği yapılıp işyerinizde hijyenik ortam sağlanır.ofis temizliği

Mesajınız Başarılı Bir Şekilde Yollanmıştır
Güvenlik Kodu

OFİS TEMİZLİĞİ 

Ekibimizle baştan sona işyeri ofis temizliğini üstlenecek kapasiteye sahibiz. Bir işyerine eve ofise girdiğimizde en önemli hassasiyetimiz güven, temizlik ve hizmet gelir. Yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı  bildirir. Sözleşme esasına göre çalışırız.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin