( 212 ) 671 58 88
info@kartemizlik.com

Hizmetlerimiz

YERİNDE HALI  YIKAMA YÖNTEMİ
Ev ve işyerlerinde bulunan duvardan duvara halıların yerinde yıkanması gerekmektedir. Halılarınızın üzerinde bulunan eşyaların yönleri değiştirilerek halılarınızın her tarafının yıkanması sağlanır.

* Fırçalama işlemine başlamadan önce kuru vakum yöntemi ile halıların üzerinde bulunan tozlar ve kaba pislikler alınır.

* Halıda bulunan lekeler için özel leke çözücü yardımıyla lekenin çıakrtılması sağlanır.

* Tapa işlemi bittikten sonra, uygun fırça ve uygun kimyasal yardımıyla fırçalama makinesi ile iyi bir şekilde ovulur. Bu işlem halının kirlilik derecesine göre bir veya iki kez uygulanır.

* Fırçalama işlemi bittikten soonra vakum makinesiyle halının kirli suyu çektirilir. Daha sonra bol miktarda temiz su verilir ve en son oalrak verilen su geri çekilerek halı temizlenmiş olur.

Makine ağzının ulaşmadığı yerler el fırçasıyla ovulur ve küçük vakum ağzı sayesinde kirli su çektirilir. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra halılar ortalama 8 ila 10 saat arasında kurumaktadır.

FABRİKADA HALI YIKAMA YÖNTEMİ

Müşterilerimizden alınan halılar, zamanla halı bünyesine nüfus etmiş tozlardan arındırmak amacıyla ortalama 20 dakika toz alma işleminden geçirilir
Havuzdan çıkan halılar, fırçalama makinesiyle ön ve arka yüzü ithal halı şampuanı ile fırçalanır ve durulanır.Özel kimyasallarımızla halı saçakları beyazlatılır
Halıların boya vermemesine dikkat ederek ,uygun devirde sıkma makinesinde halıların suları dışarı atılır.
Sıkma işleminde ; halı rulo haline getirildiği için yıpranma ve yırtılma olmaz
En son teknoloji kurutma fırınımızda halılarımız kurutulur.
Pırıl pırıl olan halınız kalite kontrolden geçirildikten sonra süpürülüp yatımına taranır, paketleme makinasında paketlenir. Ardından zaman kaybetmeden evinize servisle teslim edilir.

 

Mesajınız Başarılı Bir Şekilde Yollanmıştır
Güvenlik Kodu

Evde ya da işyerindeki halılar sürekli toz ve kir biriktirir. Yüzeysel temizlikte yok edemeyeceğimiz bakteriler alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt ve akarlar halılarda yuvarlanıp, hızla ürer. Halınız; özel koşullarda, doğru tekniklerle defenzekte edilerek yıkanmadığı sürece derinline temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar oyüzden bırakında sizin için bakterilerle biz savaşalım 

DİĞER HİZMETLERİMİZ

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin