( 212 ) 671 58 88
info@kartemizlik.com

ERUPAK TEMİZLİK ORGANİZASYON HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.

Neler Yapıyoruz

İşyeri ofis ev temizliği;

Ekibimizle baştan sona işyeri ofis temizliğini üstlenecek kapasiteye sahibiz. Bir işyerine eve ofise girdiğimizde en önemli hassasiyetimiz güven, temizlik ve hizmet gelir. Yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı  bildirir. Sözleşme esasına göre çalışırız.

Okul Temizliği;

Okul temizliklerinde uzun yıllar çalışmaktayız, makine teçhizatımız mevcuttur, Yasal herhangi bir eksiğimiz yoktur. Mal müdürlükleri aracılığı ile de hizmet vermekteyiz.

Avm Temizliği,

Öncelikli güvenilir işini seven ekiple çalışmayı prensip edinmiş, güleryüzlü çalışma arkadaşları kadromuza katmaktan onur duymuşuzdur.

Yerinde Halı Koltuk yatak Perde temizliği,

Makine parkurumuz oldukça geniştir .Bu alanımızda oldukça iddialı olduğumuz bir gerçektir.

Dış cephe Temizliği;

Bu alanda da  geniş bir tecrübeye sahibiz, Vinçli ,iskele, asansör gibi araçlarla müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Genel Temizlik;

Temizlik sektörü içerisinde , genel diye adlandırabileceğimiz; ev, bina , toplu konut, apartman, mıntıka, bahçe , park, gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

 

İnşaat sonrası ince temizlik;

İnşaat sonrası olabilecek toplu konut, Villa, daire, okul, çarşı , Avm gibi alanlarda deneyimli olduğumuz alanlar içindedir.

 

Zemin Temizliği ve Cila Hizmeti

Otomat yardımı ile Granit, seramik, mermer, alanlarında temizlik ve cila hizmeti verilmektedir.

İş Gücü Temini;

Firmaların ihtiyaçlarına göre özel çalışma yaptıktan sonra , İhtiyaç durumlarına göre eleman tedarik’i sağlanmaktadır. Elemanlar tarafımızdan maaş sgk , yol yemek, durumları karşılanmaktadır.

 

 

İşimizde güven öncelikli ilkemizdir. Çalışanlar fimasına işveren çalışanlarına güvendiği takdirde oluşabilecek sorunların ve aksaklıkların %60 nı çözmüş felsefesini gütmektedir. Dolayısıyla Müşterimiz bize güvenmesi de ön plana çıkmakta, bundan dolayısıyla  müşteri memnun olmaması durumunda müşterinin bize güvenmesi işimizin arkasında olduğumuzu gösterir ki verilen hizmeti tekrardan alma hakkına sahiptir. Onun adı da  güvendir.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin